info@comcenter.se | 036-770 10 00
Växeltjänst

För support maila till support@comcenter.se
eller ring 036-770 10 20

Jour 7 dagar i veckan

Måndag - Fredag: 07:00 - 20:00

Lördag - Söndag: 08:00 - 16:00

Medarbetare

Försäljning

Joacim Ahlebro

JoacimA

Joacim Ahlebro

Försäljningschef SMART Kommunikation
joacim.ahlebro@comcenter.se
036 770 10 01

Thomas Brolin

comcenter VD

Thomas Brolin

Försäljning SMART Kommunikation, Mobilnät/inomhustäckning, Wlan, IT
thomas.brolin@comcenter.se
036 770 10 04

Magnus Ferbe

MagnusF

Magnus Ferbe

Försäljning SMART Kommunikation Administration / Ekonomi
magnus.ferbe@comcenter.se
036 770 10 41

William Ridderström

william R

William Ridderström

Försäljning SMART Kommunikation
william.ridderstrom@comcenter.se
036 770 10 03

Madona Lapadat

MadonaL

Madona Lapadat

Försäljning SMART Kommunikation
madona.lapadat@comcenter.se
036 770 10 06

Fredrik Wärnbring

FredrikW

Fredrik Wärnbring

Försäljning SMART Kommunikation
fredrik.warnbring@comcenter.se
036 770 10 05

Johan Carlsson

Johan Karlsson

Försäljning SMART Kommunikation
johan.karlsson@comcenter.se
0367701008

Tekniker

Anton Rommedahl

AntonR

Anton Rommedahl

Tekniskt ansvarig telefonsystem
anton.rommedahl@comcenter.se
036 770 10 20

Carl Josefsson

CarlA

Carl Josefsson

Systemtekniker, IT och telefonsystem
carl.josefsson@comcenter.se
036 770 10 20

Joacim Tingman

JoacimT

Joacim Tingman

Systemtekniker, AV och telefonsystem
joacim.tingman@comcenter.se
036 770 10 20

Karl Martinsson

ComCenter

Karl Martinsson

Systemtekniker IT och telefonsystem
karl.martinsson@comcenter.se
036 770 10 20

Administration

Lotta Feurst

Lotta

Lotta Feurst

Supportansvarig
lotta.feurst@comcenter.se
036 770 10 20

Lottie Holmer

Lottie Holmer

Ekonomichef
info@comcenter.se
036 770 10 42